NL 215/45R16 90H Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

NL 215/45R16 90H Wintoura+ XL

NL 215/45R16 90H Wintoura+ XL

4,068.00 ден

На лагер

4,068.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021260 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: