NL 225/45R19 96V Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

NL 225/45R19 96V Wintoura+ XL

NL 225/45R19 96V Wintoura+ XL

7,029.00 ден

На лагер

7,029.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021262 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: