NL 235/45R18 98V Wintoura+

DAVANTI

NL 235/45R18 98V Wintoura+

NL 235/45R18 98V Wintoura+

5,720.00 ден

На лагер

5,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021239 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: