NL 235/50R18 101V Wintoura+

DAVANTI
-10%

NL 235/50R18 101V Wintoura+

NL 235/50R18 101V Wintoura+

5,877.00 ден

На лагер

5,877.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021238 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: