NL 235/55R17 103V Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

NL 235/55R17 103V Wintoura+ XL

NL 235/55R17 103V Wintoura+ XL

5,607.00 ден

На лагер

5,607.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021240 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: