NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

DAVANTI
-20%

NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

NL 235/60R17 106H Wintoura SUV XL

5,384.00 ден

На лагер

5,384.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021242-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: