NL 275/40R19 105W XL Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

NL 275/40R19 105W XL Wintoura+ XL

NL 275/40R19 105W XL Wintoura+ XL

7,416.00 ден

На лагер

7,416.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021251 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: