145/70R12 69S GREENMAX ET

LING LONG

145/70R12 69S GREENMAX ET

145/70R12 69S GREENMAX ET

1,900.00 ден

На лагер

1,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500808 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R12

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GREENMAX ET

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: