145/70R13 71T N’blue HD Plus

NEXEN

145/70R13 71T N’blue HD Plus

145/70R13 71T N’blue HD Plus

3,340.00 ден

На лагер

3,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500572 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: