145/70R13 71T POLARIS 5

BARUM

145/70R13 71T POLARIS 5

145/70R13 71T POLARIS 5

2,990.00 ден

На лагер

2,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502595 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

71

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: