145/80R13 75T WINMASTER PROX ARW 3

ARIVO

145/80R13 75T WINMASTER PROX ARW 3

145/80R13 75T WINMASTER PROX ARW 3

1,890.00 ден

Out of stock

1,890.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504989 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

145

Профил

80

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

ARIVO

Шара

WINMASTER

Тежински индекс

75T

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: