155/65R13 73T N’blue HD Plus

NEXEN

155/65R13 73T N’blue HD Plus

155/65R13 73T N’blue HD Plus

3,640.00 ден

На лагер

3,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500573 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: