155/70R13 75T N’blue HD Plus

NEXEN
-30%

155/70R13 75T N’blue HD Plus

155/70R13 75T N’blue HD Plus

2,310.00 ден

На лагер

2,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500575 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: