155/70R13 75T QUARTARIS 5

BARUM

155/70R13 75T QUARTARIS 5

155/70R13 75T QUARTARIS 5

2,920.00 ден

На лагер

2,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500085 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: