165/60 R15 77H QUADRAXER 3

KLEBER

165/60 R15 77H QUADRAXER 3

165/60 R15 77H QUADRAXER 3

5,020.00 ден

На лагер

5,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500853 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: