165/60R15 77T POLARIS 5

BARUM

165/60R15 77T POLARIS 5

165/60R15 77T POLARIS 5

4,440.00 ден

На лагер

4,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502596 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: