165/65R14 79T Hectorra 5

MATADOR

165/65R14 79T Hectorra 5

165/65R14 79T Hectorra 5

3,370.00 ден

На лагер

3,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504389 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: