165/65R14 79T MP93 Nordicca

MATADOR
-10%

165/65R14 79T MP93 Nordicca

165/65R14 79T MP93 Nordicca

2,988.00 ден

На лагер

2,988.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502342 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: