165/70R13 79T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-5%

165/70R13 79T MP62 ALL WEATHER EVO

165/70R13 79T MP62 ALL WEATHER EVO

2,650.50 ден

На лагер

2,650.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500350 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

79

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: