165/70R13 79T N’blue HD Plus

NEXEN

165/70R13 79T N’blue HD Plus

165/70R13 79T N’blue HD Plus

2,820.00 ден

На лагер

2,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500580 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: