165/70R14 85T S943 TL XL

TOYO
-10%

165/70R14 85T S943 TL XL

165/70R14 85T S943 TL XL

3,105.00 ден

На лагер

3,105.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502193 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

85

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: