175/65R15 84T Quartaris 5

BARUM
-10%

175/65R15 84T Quartaris 5

175/65R15 84T Quartaris 5

3,906.00 ден

На лагер

3,906.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 01046 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: