175/70R13 82T N’blue HD Plus

NEXEN
-25%

175/70R13 82T N’blue HD Plus

175/70R13 82T N’blue HD Plus

2,805.00 ден

На лагер

2,805.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500585 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: