175/70R14 84T TS860

CONTINENTAL
-10%

175/70R14 84T TS860

175/70R14 84T TS860

5,382.00 ден

На лагер

5,382.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010364 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: