175R16C 101/99R CARGO RI

RIKEN
-10%

175R16C 101/99R CARGO RI

175R16C 101/99R CARGO RI

4,986.00 ден

На лагер

4,986.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010832 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

101/99

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: