185/50R16 81V MP47 Hectorra 3

MATADOR

185/50R16 81V MP47 Hectorra 3

185/50R16 81V MP47 Hectorra 3

6,010.00 ден

На лагер

6,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500359 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: