185/55R14 80T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-10%

185/55R14 80T WINGUARD SNOW G 3 WH21

185/55R14 80T WINGUARD SNOW G 3 WH21

4,014.00 ден

На лагер

4,014.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503089 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G3WH21

Тежински индекс

80

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: