185/60R14 82H ROAD RI

RIKEN

185/60R14 82H ROAD RI

185/60R14 82H ROAD RI

2,820.00 ден

На лагер

2,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019086 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: