185/60R16 86H QUARTARIS 5

BARUM

185/60R16 86H QUARTARIS 5

185/60R16 86H QUARTARIS 5

6,440.00 ден

На лагер

6,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500101 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: