185/65R14 86H ALL SEASON TA

TAURUS

185/65R14 86H ALL SEASON TA

185/65R14 86H ALL SEASON TA

3,160.00 ден

На лагер

3,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017509 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: