225/45R18 95W TOURING 2 XL

TOYO
-10%

225/45R18 95W TOURING 2 XL

225/45R18 95W TOURING 2 XL

2,908.00 ден

На лагер

2,908.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016724 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S943

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: