185R14C 102/100R CARGOSPEEDEVO TA

TAURUS
-10%

185R14C 102/100R CARGOSPEEDEVO TA

185R14C 102/100R CARGOSPEEDEVO TA

3,843.00 ден

На лагер

3,843.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503989 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

186

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

102/101

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: