195/50R16 88H ALPIN 6 XL

MICHELIN
-10%

195/50R16 88H ALPIN 6 XL

195/50R16 88H ALPIN 6 XL

10,098.00 ден

На лагер

10,098.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Додадовте производ во Вашата кошничка: