195/65R16 92V CrossClimate 2

MICHELIN
-10%

195/65R16 92V CrossClimate 2

195/65R16 92V CrossClimate 2

12,834.00 ден

На лагер

12,834.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023423 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: