205/45R16 87H S954 XL

TOYO
-10%

205/45R16 87H S954 XL

205/45R16 87H S954 XL

6,057.00 ден

На лагер

6,057.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021179 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: