205/45R17 88V WINTER XL TA

TAURUS

205/45R17 88V WINTER XL TA

205/45R17 88V WINTER XL TA

4,520.00 ден

На лагер

4,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015406 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: