205/45R18 90V UltraContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

205/45R18 90V UltraContact XL FR

205/45R18 90V UltraContact XL FR

9,288.00 ден

На лагер

9,288.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502612 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact XL FR

Тежински индекс

90

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: