205/65R15C 102/100T MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

205/65R15C 102/100T MPS400 VariantAW 2

205/65R15C 102/100T MPS400 VariantAW 2

7,144.00 ден

На лагер

7,144.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500404 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: