205/65R16C 107/105T (103H) MPS400 Varian

MATADOR
-10%

205/65R16C 107/105T (103H) MPS400 Varian

205/65R16C 107/105T (103H) MPS400 Varian

7,281.00 ден

На лагер

7,281.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500405 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: