205/70R15C 106/104R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

205/70R15C 106/104R MPS400 VariantAW 2

205/70R15C 106/104R MPS400 VariantAW 2

6,403.00 ден

На лагер

6,403.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500407 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: