205/70R15C 106/104R WINGUARD WT1

NEXEN
-10%

205/70R15C 106/104R WINGUARD WT1

205/70R15C 106/104R WINGUARD WT1

5,013.00 ден

На лагер

5,013.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503095 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: