205/70R15C 106/104T CRoadian CT8

NEXEN

205/70R15C 106/104T CRoadian CT8

205/70R15C 106/104T CRoadian CT8

5,810.00 ден

На лагер

5,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503742 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: