215/45 R17 91W Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

215/45 R17 91W Celsius AS2 XL

215/45 R17 91W Celsius AS2 XL

6,498.00 ден

На лагер

6,498.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500734 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: