215/45 R20 95T Celsius AS2

TOYO

215/45 R20 95T Celsius AS2

215/45 R20 95T Celsius AS2

14,010.00 ден

На лагер

14,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500736 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: