215/45R16 90H WR D4 XL

NOKIAN
-30%

215/45R16 90H WR D4 XL

215/45R16 90H WR D4 XL

7,686.00 ден

На лагер

7,686.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018531 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: