215/50R18 92W CSC5 SUV

CONTINENTAL

215/50R18 92W CSC5 SUV

215/50R18 92W CSC5 SUV

12,150.00 ден

На лагер

12,150.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016027 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: