215/65R15 96H POLARIS 5

BARUM

215/65R15 96H POLARIS 5

215/65R15 96H POLARIS 5

7,340.00 ден

На лагер

7,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502583 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: