215/70R15C 109/107S CRoadian CT8

NEXEN

215/70R15C 109/107S CRoadian CT8

215/70R15C 109/107S CRoadian CT8

6,320.00 ден

На лагер

6,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503869 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: