215/75R15 100T ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

215/75R15 100T ICE I-15 SUV

215/75R15 100T ICE I-15 SUV

4,770.00 ден

Out of stock

4,770.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA024155 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

ICE I-15 SUV

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: