215/75R15 100T Open Country A/T+

TOYO
-5%

215/75R15 100T Open Country A/T+

215/75R15 100T Open Country A/T+

7,438.50 ден

На лагер

7,438.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020776 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: